Suroviny do prodejních automatů a kávovarů

Suroviny a doplňky do prodejních automatů a atomatických kávovarů jsou součástí našeho portfólia. Nabídku tvoří zrnková káva, instantní káva, cappuccino, kakaové nápoje, smetany do kávy, instatní čaje a polévky. Všechny suroviny jsou špičkové kvality. Plastové a papírové kelímky, víčka a míchátka pro vending.

Suroviny a doplňky do automatů a kávovarů

Káva zrnková

  • Nejkvalitnější kávová zrna jsou základem pro přípravu pravého italského espressa. V našich zeměpisných šířkách se používají pro přípravu kávy jen dva základní typy kávy a to káva arabica a robusta. Proto svým zákazníkům nabízíme tu nejlahodnější zrnkovou kávu BUONDI GOLD, MAZZONI a čerstvě praženou CITTÁ DEL CAFÉ… (více)

Káva instantní

  • Instantní káva se vyrábí použitím jedné ze dvou metod: buď metodou sušení mražením nebo metodou sušení sprayováním z připraveného pravého italského espressa. Proto svým zákazníkům nabízíme tu nejlahodnější instantní kávu od firem NESTLÉ, RISTORA a AG FOODS… (více)

Cappuccina

  • Cappuccino je původem italský kávový nápoj, který se skládá z 1/3 espressa (20-30ml), 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny. Směsi pro nápojové automaty od firem NESTLÉ, RISTORA a AG FOODS vykouzlí lahodné cappuccino s obsahem kvalitní kávy… (více)

Kakaové nápoje

  • Kompletní rozpustné směsi vhodné pro nápojové automaty k přípravě kávových a kakaových nápojů. Produkty firem NESTLÉ, RISTORA a AG FOODS svou kvalitou a chutí uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků… (více)

Smetany do kávy

  • Nepostradatelný produkt každého provozovatele nápojových automatů. Prášková náhrada tekuté smetany k dochucování kávy. Vytváří bohatou pěnu u všech připravených kávových specialit… (více)

Čaje

  • Instantní čaj pro použití v nápojových automatech vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů… (více)

Polévky

  • Instantní vývar určený pro použití v nápojových automatech je vhodným doplňkem nabídky… (více)

Doplňky

  • Plastové a papírové kelímky, míchátka a víčka pro vending s tvarovou neměnností, stálou kvalitou a optimálním fungováním v prodejních automatech… (více)