Kakaové nápoje

Kompletní rozpustné směsi vhodné pro nápojové automaty k přípravě kávových nápojů. Produkty firem NESTLÉ RISTORA a AG FOODS svou kvalitou a chutí uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

 

Kakao VENDA Chocco 11

VENDA Chocco 11

Prémiový kakaový nápoj s výraznou mléčně-kakaovou chutí, které dosahuje pomocí vysokého podílu kakaa. Zároveň má velmi bohatou pěnu.

VENDA Chocco 25

Lahodný kakaový nápoj s jedinečnou kombinací prémiové kvality a chuti, které dosahuje pomocí vysokého obsahu 15% kakaového prášku.

Kakaový nápoj VENDA Chocco 30

VENDA Chocco 30

Kakaový nápoj výrazného sladkého, mléčně-kakaového profilu.

 

Horká čokoláda VENDA Chocco 33

VENDA Chocco 33

Absolutní špičkou řady exclusive chocco je Venda Chocco 33. Opravdová horká čokoláda plné kakaové chuti, méně sladká, obsahující vysoký podíl kvalitního ekvádorského kakaa. Svoje uplatnění najde především tam, kde zákazníci dají přednost nápoji s nižším obsahem cukru s vynikající plnou chutí čokolády. Obsah kakaa 33%, méně sladká, výrazně kakaová plná chuť, vysoký obsah antioxidantů, obsahuje ekvádorské kakao.

VENDA Chocco 22 Mandle v čokoláděHorká čokoláda VENDA Chocco 22 Mandle v čokoládě

Exklusivní nealkoholický kakaový nápoj v prášku s cukrem a sladidlem, určený pro použití v nápojových automatech.

VENDA NT Chocco Praline

Exklusivní nealkoholický kakaový nápoj v prášku s cukrem a sladidlem, určený pro použití v nápojových automatech. Novinka v naší nabídce, která se hned po uvedení na trh stala velkým hitem.

VENDA Chocco 21 NugátHorká čokoláda VENDA Chocco 21 Nugát

Exklusivní nealkoholický kakaový nápoj v prášku s cukrem a sladidlem, určený pro použití v nápojových automatech.

 

Bílá káva VENDA Chocco 5 white

VENDA Chocco 5 white

Venda Chocco s příchutí je atraktivní řadou ochucených kakaových nápojů vhodných pro kombinaci například s kávou a také s creamerem nebo jinou mléčnou náhradou. Dlouhodobě nejoblíbenější příchutí této kategorie je chocco white, která je populární jak ve výdeji samotné bílé čokolády, tak především v kombinaci s kávou, kde si vytvoříte bezkonkurenční drink. 

RISTORA Cioccolato

RISTORA Cioccolato

Oblíbený nápoj s chutí poctivé čokolády.

RISTORA Cioccolato ExportRISTORA Cioccolato Export

Oblíbený nápoj s chutí poctivé čokolády.