O firmě

Vážení obchodní partneři,

chtěli bychom Vás seznámit s vending společností ATV-Cafe s.r.o., která působí na trhu prodejních automatů od roku 1991.

Výdejní automaty a kávovary ATV-Cafe s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby – provozujeme, pronajímáme a prodáváme prodejní automaty především od dvou největších výrobců - firem Necta a Fas na teplé nápoje, chlazené nápoje v PET 0,5 l a balené potraviny (bagety, cukrovinky, slané pečivo, apod.).

V současnosti rozšiřujeme náš provoz o menší "kancelářské" automatické kávovary. Dodáváme kávovary a kávové systémy pro zabezpečení kávového servisu pro menší provozovny, kanceláře, sportoviště a jiná místa - Office coffee systém.

Prodáváme kompletně repasované prodejní automaty a automatické kávovary s českým menu, které si sami vybíráme a dovážíme. Naše nabídka je vždy aktuální.

Prodáváme kvalitní suroviny, plastové i papírové kelímky, víčka a míchátka pro vending. Díky úzké spolupráci s renomovanými světovými výrobci je zaručena nejen špičková kvalita používaných surovin, ale i jejich příznivá cena a tím i spokojenost zákazníka. Nabízíme velký výběr nejkvalitnějších surovin do prodejních automatů a automatických kávovarů od předních evropských výrobců např. NESTLÉ, AG FOODS, MAZZONI a RISTORA. Výběr nápojů jsme rozšířili o různé novinky, jako jsou např. ochucené kávy, cappuccina, čokolády a čaje.

Pro všechny nabízené prodejní automaty zajišťujeme kompletní servis (doplňování čerstvého zboží, kontrola funkčnosti,..). Poskytujeme záruční i pozáruční technický servis u všech nabízených technologií včetně dodávky náhradních dílů.

Dodržujeme přísné hygienické předpisy.

Dnes již jednoznačně prodejní automaty patří k typickým trendům dnešní moderní doby a staly se, tak nedílnou součástí našeho každodenního života. Prodejní automat slouží jak pro nakupující veřejnost, tak i pro zaměstnance firem a je tak vhodným doplněním pro zajištění pitného režimu a stravování zaměstnanců – občerstvovací centra. Výhodou prodejních automatů je především nepřetržitý provoz, možnost výběru ze široké nabídky denně čerstvého zboží (čerstvě namletá zrnková káva, aromatická instantní káva, napěněné Cappuccino, lahodný kakaový nápoj, čaj právě uvařený, bagety, obložené housky, malé lahůdky k jídlu), ale i nezanedbatelná úspora času a el. energie.

Nabízíme Vám:

  • individuální řešení dle Vašich požadavků
  • poradenství zdarma
  • suroviny a doplňky pro vending špičkové kvality
  • příznivý poměr ceny a kvality
  • kompletní servis
  • dlouholeté zkušenosti

V případě Vašeho zájmu, náš tým rád připraví speciální nabídku přímo pro Vás.